معرفی کلینیک ها و پزشکان برتر کاشت مو در تهران

برای اینکه بتوان پیوندها را به خوبی کاشت کرد، کانال ها با عمق 1 تا 2 میلی متر باز می شوند. این تضمین می کند که واحدهای موی برداشت شده می توانند دقیقاً در جهت طبیعی رشد قرار گیرند. تاکید می کنم حتما عکس بانک مو را هم بفرستید تا بتوانیم ارزیابی درستی از وضعیت طاسی و سطح پوشش و تراکم حاصله ارائه دهیم .

به طور مثال روند بهبودی محل برش ها به کندی پیش برود و به همین سبب آن ها در معرض عفونت قرار بگیرند.

آموزش عملی کاشت مو حین عمل(فیلم آموزش کاشت مو)

چرا که بیشتر دکترهای خوب سعی می کنند در شهرهای بزرگ و پیشرفته فعالیت داشته باشند. اما می توان با رعایت یک سری نکات و دقت کافی انتخاب درستی انجام داد .در ادامه مقاله به بررسی چند تا از ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در تهران می پردازیم. بنابراین داشتن موهای خوش حالت و پرپشت می تواند بر روی روابط عمومی و اعتماد به نفس فرد تاثیر بگذارد.

در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک کاشت مو تهران در مناطق مختلف شهر می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد می توانید بدون مراجعه به پزشک از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین پزشکان کاشت مو تهران استفاده نمایید.

کلینیک تخصصی کاشت مو بیرانوند

در این کلینیک با بررسی شرایط پوست و بافت منحصر به هر فرد بهترین روش و تکنیک را پس از معاینه پیشنهاد می دهد. در کنار مهارت و تخصص کاشت مو، وجود زیبایی شناسی در پزشک موجب می گردد تا با در نظر گرفتن مدل مویی که مناسب فرد است، کاشت انجام شود. «کلینیک پوست و موی ساعی» با اولویت این امر و بکارگیری دستگاه های روز و مجهز، در محیطی زیبا و آرام، در قلب شهر تهران در حال ارائه بهترین خدمات درمانی و زیبایی به هموطنان در سراسر ایران است. هزینه کاشت مو با توجه به شرایط متقاضی، روش مورد استفاده و تعداد گرافت های مورد نیاز برای پیوند متغیر است.

این برداشت مو بدون دخالت دست انجام می شود و کاشت پرتراکم در سایز میکرو و همچنین خط رویش کاملا طبیعی را برای متقاضی این روش در بر دارد. در ایران پزشکان برتر کاشت مو، وجود دارند که در این زمینه تخصص خاص خود را دارند. اگر قصد کاشت و ترمیم موی سر را دارید می توانید به مطب متخصصین کاشت مو و ابرو مراجعه نمایید و برای درمان قطعی ریزش مو، مشاوره ی رایگان دریافت نمایید. این روزها بسیاری از افراد برای زیباتر شدن به دنبال کاشت مو در بهترین مرکز کاشت مو هستند.

تقویت مو

از جمله مزیت‌های روش FUT می‌شود به این موضوع اشاره کرد که عمل نسبتا آسانی است و سریع انجام می‌شود. در موارد بسیاری حتی با یک جلسه‌ چند ساعته عمل کاشت در بهترین مرکز قیمت کاشت مو در تهران کاشت مو در تهران، به طور کامل انجام می‌شود و نیازی به جلسات متعدد نیست. مزیت دیگر روش کاشت FUT در بهترین مرکز پیوند مو در تهران این است که تقریبا بدون درد است.

  • کلینیک کاشت مو VIP هم سالانه پذیرای داوطلبانی از شهر‌های مختلف ایران و کشور‌های دیگر است.
  • در کاشت فولیکول های پیوندی مو به روش FUT ، نحوه برداشت مو با روش FIT تفاوت داشته و جهت برداشت مو می بایست موی مورد نظر به صورت نواری و در واقع به طور یکجا از بانک موی بیمار برداشته شود.
  • سوراخ‌های که دستگاه در سر برای کاشت انجام می‌دهد در اندازه‌های متغیر اما بسیار کوچک است برای همین نیازی به بخیه یا طی کردن دوران نقاهت طولانی مدتی ندارد و شخص می‌تواند بعد از چند روز تمام فعالیت‌های طبیعی زندگی خود را بدون نگرانی انجام دهد.
  • اما برای انتخاب کلینیک معتبر نیز باید ویژگی‌هایی را مدنظر داشته باشید که در ادامه آن‌ها را ذکر خواهیم کرد.
  • و می‌تواند این نگرانی را برای بیمار ایجادکند که برای کاشت مو در یک ناحیه موی قسمتی دیگر از سرش را از دست بدهد.

در مواردی که بانک مو فرد ضعیف باشد از روش سوپر ترکیبی و برداشت از ریش و کاشت در سر استفاده می شود.

  • ما در این مطلب به دلیل حساسیت این موضوع، با بررسی سوابق کلینیک ها، نمونه کارها، رضایت مراجعان بعد از کاشت و … بهترین ها را لیست کرده ایم.
  • آیا میتوان جای کاشتن مو از لیزر تراپی استفاده کرد ؟ لیزر تراپی بیشتر برای جلوگیری از ریزش موها موثر است و در زمینه رویش مجدد مو معمولا زیاد روش موفقی نیست .
  • تمام گرافت ها از ناحیه اهدا کننده گرفته می شود که به آن بانک مو گفته می شود که موهایی متراکم تر و سالم تری نسبت به سایر نواحی سر دارد.
  • لذا داشتن اطلاعات کافی پیرامون مناسب ترین مرکز جهت کاشت مو بسیار ارزشمند است.

در صورتی که می خواهید بهترین دکتر کاشت در ایران را برای رفع طاسی سر خود انتخاب کنید ، پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

طاسی ارثی یا نازک شدن مو شایعترین نوع کم مویی است که هر دو جنس را درگیر می کند، اگرچه بروز آن در مردان بسیار بیشتر است. این اختلال ژنتیکی باعث تبدیل تدریجی موهای ترمینال (انتهایی) به موهای ولوس (کرکی) می شود و بتدریج نسبت موهای ترمینال به ولوس از حالت طبیعی 2 به 1 کمتر می شود.

انتخاب بهترین دکتر کاشت مو در تهران اولین قدم در فرآیند کاشت مو است. با توجه به حساسیت بالایی که در این فرآیند وجود دارد، کاشت مو باید در یک کلینیک معتبر و توسط پزشک متخصص انجام شود. قبل از انجام هر کاری باید از معتبر بودن کلینیک و داشتن تجهیزات و امکانات استاندارد اطمینان حاصل کنید. در ادامه شما را با ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید .

همانطور که گفته شد، در صدف ما به فکر شما هستیم و وضعیت اقتصادی امروز را در نظر گرفته‌ایم. از همین رو نیازی به پرداخت هیچ‌گونه بهره یا هزینه‌ی اضافی جهت قسطی کردن فرآیند پرداخت نیست. در واقع شما با پرداخت ۵۰ درصد از مبلغ کل  می‌توانید از خدمات صدف به صورت تمام و کمال بهره ببرید.

روش FUT را می‌توان توسط تکنسین‌ها و یا تیم کاشت در کلینیک انجام داد. و درصورتی‌که این‌گونه عمل نشود، ممکن است جراحی با نتایج مطلوب همراه نباشد و آسیب‌هایی به بیمار وارد شود. منطقه جغرافیایی از مهمترین عواملی است که بر هزینه کاشت مو اثر می‌گذارد. این اثر به حدی زیاد است که اگر شما، از یک کشور به کشور دیگر بروید، هزینه کاشت مو بسیار متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال عموما پزشکان در بهترین مرکز کاشت مو در تهران، معتقد هستند برای آن دسته از متقاضیانی که طاسی سر آن‌ها به نسبت وسیع است، کاشت مو به روش FUT مناسب‌تر است. یا اگر بخواهید یک ناحیه‌ کوچک را پوشش دهید روش DHI به خاطر دقت بالای آن توصیه می‌شود. در ابتدای کار، باید مجوز رسمی از طرف وزارت بهداشت را برای مرکز کاشت مو در تهران بررسی نمایید و سپس سراغ باقی موارد بروید.

تا جایی که ضمن جذب و به کارگیری کادر متخصص و حرفه ای، دستگاه های پیشرفته و مجهز نیز جهت افزایش کیفیت ارائه خدمات فراهم شده و مورد استفاده قرار می گیرد. این موارد تنها بخشی از ویژگی های بارز مجموعه زیبایی ستاره ساعی، بهترین کلینیک کاشت مو در منطقه جردن می باشد.

آخرین نسخه ربات که ARTAS 9x نامیده می شود، پیشرفت ها و به روز رسانی های جدیدی را معرفی کرده است.

این روش به دلیل اینکه پس از جراحی نیازی به بخیه و پانسمان ندارد با متدهای روز پزشکی انجام می‌شود. شاید بسیاری از افراد این روش کاشت مو را با زخم‌های نواری پشت سر زیباجو بشناسند. علت این زخم‌ها این است که پزشک بخش‌های از پوست پشت گردن یا بالای گوش را برمی‌دارد تا فولیکول‌های آن را روی محل طاسی بکارد.

کیست، برآمدگی و زخم در محل کاشت مو امری طبیعی است و بعد از چند هفته از بین می‌روند. به‌مدت دو هفته بعد از عمل لباس‌های جلوبسته نپوشید و مراقب باشید موقع تعویض لباس آن را روی موهایتان نکشید. بهتر است از پیراهن‌های یقه‌دار مثل تی‌شرت در روز عمل استفاده نکنید و به‌جای آن پیراهن‌های دکمه‌دار بپوشید تا در هنگام پوشیدن لباس هیچ‌گونه برخوردی با موهای شما پیش نیاید.

مهم نیست کلینیکی که به آن مراجعه کرده‌اید از چه امکاناتی برخوردار است و پرسنل آن تا چه حد رفتار صمیمی و دوستانه‌ای با شما دارند، اگر احساس کردید قیمت‌ها نجومی بوده و بسیار بالاست به راحتی آن کلینیک را ترک کنید. چراکه مرکز کاشت موی خوب و معتبر در قبال خدماتی که ارائه می‌دهد، هزینه منصفانه و معقولانه‌ای از شما دریافت می‌کند.

این کلینیک در زمینه‌ ارائه‌ روش‌های مختلف کاشت مو با بالاترین کیفیت فعال بودن و می‌تواند کاشت مویی با بالاترین تراکم و خط رویش کاملا طبیعی را در اختیار مراجعان قرار دهد. این کلینیک از لحاظ تخصص و مهارت یکی از مطرح‌ترین کلینیک‌های کاشت مو تهران بوده و به تجهیزات مدرن و تخصصی مجهز شده است. حال که با فرآیند کاشت مو تا حدودی آشنا شده و ویژگی‌های یک کلینیک کاشت مو تخصصی را دانستیم نوبت به آن می‌رسد تا با تعدادی از بهترین کلینیک‌ها و مراکز کاشت مو تهران آشنا شویم. بد نیست بدانید این لیست بر اساس رتبه خاصی تنظیم نشدهد و با توجه به موقعیت مکانی و سلیقه خود می‌توانید به هر کدام مراجعه کنید و با اطمینان جراحی زیبایی خود را انجام دهید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما