چرا بانک تجارت را بانک حامی صنعت پتروشیمی می نامند؟

بانک تجارت با حمایت از حوزه انرژی همواره جزو اولین بانک ها در این زمینه بوده و با در اختیار داشتن کارشناسان مالی با طرح ها و طراحی های این شرکت ها به سمت سودآوری و رسیدن به اهداف خود پیش رفته است. و سالها در این زمینه موفق بوده است.

به گزارش بانکداری ایران و بر اساس این چشم‌انداز بلندمدت، بانک تجارت و حمایت‌های صنعت نفت و گاز و پتروشیمی در سال‌های اخیر با رویکردی ویژه در این حوزه‌ها همراه بوده و موفق به تحقق پروژه‌های ویژه‌ای شده است. به عنوان افتتاح بانک های داخلی. اعتبارات اسنادی، ضمانت‌نامه‌ها، تخفیف‌ها شرکت‌های ال‌سی داخلی باید به این همکاری‌ها ادامه دهند، مهم‌تر از همه این است که زمانی که کشور تحریم شد، این بانک‌های بزرگی مانند تجارت بودند که به شرکت‌های پتروشیمی و صنعت نفت کمک کردند تا از این مشکل خارج شوند. در واقع، علی رغم تحریم ها، بانک تجارت بین المللی متعهد به همکاری با شرکای تجاری خود و با اهداف این گروه ها است.

«بانک تجارت» در صنعت نفت و پتروشیمی فعالیت می کرد و تلاش می کرد تا خدمات مالی ویژه ای را به این شرکت ها ارائه دهد که در همین راستا یکی دو سال پیش مدیر شرکت پالایش نفت تبریز به تجربه همکاری بانک تجارت با این شرکت ها اشاره کرد. شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی گفتند: بیشترین حجم فعالیت اعتباری این شرکت متعلق به بانک تجارت است و مدیران و کارشناسان بانک همواره با رایزنی های خود این مجموعه را همراهی می کنند.

برای بررسی بیشتر صورت های مالی بانک تجارت به ما در درک بهتر وضعیت کمک می کند.

از سال 1394 شرکت های فرآوری نفت و گاز نگان، پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس، پتروشیمی گچساران، پتروشیمی دهلران، صنعتی و ساختمانی، کربن شیمی و سایر شرکت های پتروشیمی و نفت از بانک تجارت به ارزش 484 هزار میلیارد ریال تسهیلات دارند. .

پرداخت این تسهیلات محدود به امروز نیست. به عنوان مثال در سال 1385 پتروشیمی اصفهان شیئی به ارزش 1214 میلیارد ریال (ارزش آن روز) و 24 میلیون یورو دریافت کرد که بعداً رفع شد.

در واقع بانک تجارت در سه دهه اخیر در اجرا و تکمیل بسیاری از پروژه های مهم در این زمینه به منظور حمایت از توسعه صنعت پتروشیمی همکاری داشته است.شهید رسولی، فجر، مارون، صنایع پتروشیمی ایران. اصفهان، توسعه پتروشیمی و صنایع متانول کاوه و عضویت در کنسرسیوم بانکی اجرای طرح های فرآوری گاز بیدبلند، شرکت نفت ستاره خلیج فارس، گچسارون کردستان، سرپرست مرحله الحاقی بیدبلند، یادآوران، کنگان 2 و کیان بود. شی در خرید تجهیزات این شرکت ها استفاده شد.

شایان ذکر است تامین مالی پروژه ها در صنعت پتروشیمی به دلیل رقابت پذیری بالا و اشتراک سکوهای تولید گاز با کشورهای همسایه این صنعت و در سابقه طولانی همکاری با این صنعت همواره حائز اهمیت بوده است. بانک تجارت خدمات مختلفی را طراحی کرده است، دستور کار خاص خود را دارد. تامین مالی پروژه های عمرانی، عمرانی و تکمیلی در بانک تجارت به صورت ارزی انجام شد.

همچنین تامین مالی ارزی ویژه سرمایه در گردش بنگاه های پتروشیمی از محل ذخایر ارزی بانک تجارت برای تامین مالی واحدهای تولیدی برای تامین مواردی مانند پیش فروش کالا و خرید تجهیزات و ابزار به راحتی امکان پذیر است.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
handcarpetirاستهلول، جواد نکونامدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، رئیس دانشگاه بوعلی سینو، تجلیل از دانشجویان جدیدالوروددانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مشاور رئیس دانشگاه در کار با زنان و خانواده، انتصاب، محدث بایوتدانشگاه، دانشگاه بوعلی سینو، مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، یک حساب کاربری ایجاد کنیدسرمایه خارجی، صنایع نیمه هادی، پژوهشکده استراتژیکبازنشستگانبیکاری، اشتغال، مجلستولید، پرسپولیساستهلال، محمد حسین مرادمند