تهران؛ میزبان دومین همایش بین المللی ورزش همگانی

دومین همایش بین‌المللی ورزش همگانی با حضور شرکت‌کنندگان داخلی و ۱۱ کشور جهان به میزبانی ایران برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر، دومین همایش بین‌المللی ورزش همگانی طی روزهای سی‌ام بهمن و اول اسفند ماه در مرکز همایش غدیر در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار می‌شود؛ بررسی دستاوردهای گذشته و برنامه‌های آینده ورزش همگانی کشورهای جهان در هزاره سوم از اهداف این همایش است که برای حضور در آن، میهمانانی از دیگر کشورهای جهان نیز به ایران سفر می‌کنند.
علی مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی امروز (دوشنبه) در نشست خبری که ویژه برنامه این همایش بود، برگزار شد، گفت: برای برگزاری این همایش، مقالات داخلی و خارجی زیادی ارائه شده است، ۲۲ میهمان خارجی از کشورهای مختلف داریم و از جمله رئیس و دبیرکل فدراسیون جهانی ورزش‌های همگانی؛ همچنین دبیرکل آسیایی و اروپایی این رشته نیز برای حضور در این همایش به ایران سفر می‌کنند.
وی با بیان اینکه از تمام ارگان‌های مرتبط با ورزش همگانی در ایران برای این همایش دو روزه، مقاله سفارش داده شده است، خاطرنشان کرد: در جریان برگزاری همایش، تمام کشورهای شرکت‌کننده توسط نمایندگان خود مقالاتشان را ارائه می‌کنند ضمن اینکه همزمان ۶ کارگاه جانبی برگزار شده و ۶۰۰ نفر در آن حضور خواهند داشت. همچنین از فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های زورخانه‌ای هم در این همایش نماینده خواهیم داشت.
خانم دکتر پهلوان، ریاست انجمن بازی ورزشی کودکان، با ارائه مقاله ای با عنوان "بررسی شاخص های فعالیت بدنی کودکان در کشورهای منتخب"، به سخنرانی خواهند پرداخت.

گذاشتن نظر